Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Kierownik Laboratorium przy Wytwórni Mas Bitumicznych

Dargiń (pow. koszaliński) woj. Zachodniopomorskie
Zakres zadań

Twój zakres obowiązków

  • praca przy kontrakcie S-11 Koszalin - Bobolice
  • projektowanie mieszanek mineralno-asfaltowych,
  • organizacja i nadzór prac laboratorium,
  • nadzór nad badaniami laboratoryjnymi gruntów, kruszyw, mas bitumicznych,
  • wprowadzanie korekt oraz ustawień na WMB w trakcie produkcji,
  • opracowanie wyników badań oraz prowadzenie prawidłowej dokumentacji,
  • współpraca z kierownikami budów w zakresie prawidłowości procesów technologicznych w trakcie produkcji,
  • nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym (sprawdzenia wewnętrze sprzętu laboratoryjnego / wzorcowania w jednostkach zewnętrznych),
  • prowadzenie i ocena Produkcyjnego Poziomu Zgodności (PPZ) produkowanych mieszanek mineralno-asfaltowych.
Nasze oczekiwania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu drogowym, geologicznym lub pokrewnym,
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • bardzo dobra znajomości materiałów i technologii dla robót ziemnych, kruszyw i MMA,
  • znajomość typów badań i procedur stosowanych w laboratorium drogowym przy wytwórni mas bitumicznych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel, Word,
  • umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego planowania czasu,
  • umiejętność efektywnego komunikowania się,
  • prawo jazdy kat. B.
Za co cenią nas pracownicy?

To oferujemy

  • pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie,
  • zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży,
  • szeroki pakiet benefitów:
Opieka<br />medyczna Opieka
medyczna
Dodatkowe<br />
dni wolne Dodatkowe
dni wolne
Programy<br />
rozwojowe Programy
rozwojowe
Bilety na<br />
imprezy kulturalne Bilety na
imprezy kulturalne
Karty<br />
sportowe Karty
sportowe
Pożyczki<br />
mieszkaniowe Pożyczki
mieszkaniowe
Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Jeśli nie znalazłaś/eś wśród dostępnych ofert zgodnej z Twoimi zainteresowaniami i profilem zawodowym, zachęcamy do pozostawienia aplikacji w naszej Bazie Kandydatów. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku adekwatnych dla Twojego profilu projektów rekrutacyjnych.